En Büyük Korkunuzu Ortaya Çıkaracak Basit Bir Take a look at

Fırtınalı, karanlık bir gecede, elektriklerin kesildiğini ve evde yalnız olduğunuzu hayal edin. Aklınızdan neler geçerdi? Karanlıkta duyduğunuz tüm o ürpertici sesler? Evin çatısına düşen bir yıldırım? Evinize girmeye çalışan bir hırsız? Hayır mı? Hiçbiri mi? Hepimizin derinlerde yatan bir korkusu muhakkak var. Hadi gelin, sizinkini bulalım!

10 sorumuz var ve A, B, C ve D şıklarından birini seçmek için 10 saniyeniz olacak. Puanlarınızı toplamayı unutmayın çünkü sonuçları açıklarken ihtiyacınız olacak! Hazırsanız başlıyoruz…

ZAMAN BİLGİLERİ:
Soru #1 0:55
Soru #2 1:45
Soru #3 2:33
Soru #4 3:15
Soru #5 4:08
Soru #6 5:02
Soru #7 5:56
Soru #8 6:54
Soru #9 7:42
Soru #10 8:34

#gizlikorkular #kişiliktesti #gizlifobi

Müzik: Epidemic Sound https://www.epidemicsound.com/

ÖZET:
– Puanınız 100 ila 170 arasındaysa, en büyük korkunuz sevdiklerinizi kaybetmek. Aileniz sizin her şeyiniz. Ve onlarsız bir hayat düşünemiyorsunuz. Evet, kesinlikle düşüncesi bile korkutucu…

– Toplam puanınız 180 – 250 puan arasındaysa, en büyük korkunuz doğal afetler. Dünyamızın risk altında olduğunun farkındasınız ve devasa bir depremden ya da haberlerde gördüğünüz tsunamilerden ölesiye korkuyorsunuz.

– Puanınız 260 ila 320 arasında mı? Öyleyse ününüzü kaybetmekten korkuyorsunuz. Hayatınızı seviyorsunuz ve şimdiye kadar yaptıklarınızdan gurur duyuyorsunuz. Diğerlerinin fikirleri sizin için çok önemli. Ve bu fikirleri haksız çıkarmak istemiyorsunuz.

– Sonucunuz 330 – 400 puan arasındaysa, korkusuz olmalısınız! Evet, tıpkı herkes gibi muhtemelen sizi biraz ürküten şeyler vardır ama hepsi bu. Tebrikler doğrusu!

________________________

Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ
5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Scroll to Top